Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes 3 Dhomshe me Qira ne Rrugen B – Kodi 0404

Property ID : 0404
€250/Fiks
115 M2 3 Dhoma 2 Banjo
Banes me Qira ne Rrugen B - Kodi 0404
 
Lokacioni: Kompleksi Lin Projekt
 
Siperfaqe: 115 m2
 
Kati 5
 
Renditjet:
 
- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Ballkon
- Shpajz
 
Posedon;
 
- Nxemje Qendrore
- Sigurim
- Parking
- Lift
- Uj 24 or
- Mirembatje te Hymjes
- Gjelbrim
 
Çmimi €300 me Mobile
Çmimi €250 pa Mobile
 
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Zyre me Qira ne Pejton Afer Ipkos – Kati 1 – Kodi 0635

  Afer Ipkos dhe Tatlisesit
  • Hapesira 68 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €300/Fiks Lexo më Shumë
 • Shitet Banesa ne Mat Rr. Enver Maloku – Kodi 0774

  Perball Kompleksit Tregtis
  • Hapesira 55 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €34,000/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Dardani Mbi Pllato – Kodi 0493

  Mbi Pllato
  • Hapesira 80 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €300/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.