Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes Komode me Qira ne Fush Kosov te Xhamia – Kodi 1263

Property ID : 1263
€150/Fiks
54 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Banes me Qira ne Fush Kosov - Kodi 1263

Lokacioni: Te Rrethi Afer Xhamis

Siperfaqe: 54 M2

Kati 6

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Parking para Objektit

- Kuzhina me teknik dhe perdet vijn te reja.

Çmimi €150

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira ne Emshir – Kompleksi Dardha – Kodi 1334

  Kompleksi Dardha
  • Hapesira 100 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 2
  €400/Fiks Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira ne Ulpian te PTK-ja e Renovuar – Kodi 0427

  Te PTK-ja
  • Hapesira 35 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €200/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Emshir te Hotel Narteli – Kodi 0310

  Te Hotel Narteli
  • Hapesira 70 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.