Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes me Qira ne Mat te Kompleksi Princesha – Kodi 1405

Property ID : 1405
€180/Fiks
65 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Banes me Qira ne Mat - Kodi 1405

Lokacioni: Kompleksi Princesha Afer Rruges C

Siperfaqe: 65 M2

Kati 2

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes
- Parking Para Objektit
- Uj 24H
- Lift

- Dhoma e Gjumit per Qift Mobilohet

Çmimi: €180

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • 7 Banesa me Qira ne Lagjen e Spitalit – Kodi 0285

  Kompleksi 13 Katshe
  • Hapesira 35 M2
  • Dhoma 1-2
  • Banjo 1
  €170/Fiks Lexo më Shumë
 • Shiten Banesat ne Mat dhe PentHous – Kodi 1158

  Kompleksi Morea
  • Hapesira 88-127 M2
  • Dhoma 1-4
  • Banjo 1-3
  €800/M2 Lexo më Shumë
 • Shitet Toka ne Batllav Afer Restorant Adriatikut- Kodi 0847

  Afer Restorant Adriatikut
  • Hapesira 4 Ari
  • Infrastruktur Po
  • Leje Ndertimi Po
  €14,500/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.