Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes me Qira ne Pejton te Bistro e Vjeter – Kodi 1191

Property ID : 1191
€900/I Diskutushem
120 M2 3 Dhoma 1 Banjo 1 Garazh

Banes me Qira ne Pejton - Kodi 1191

Lokacioni: Te Bistro e Vjeter

Siperfaqe: 120 M2

Kati 5

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Garazhd
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik

Çmimi €900

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Lokal me Qira ne Fush Kosovë Afer Sh.F. Mihal Grameno – Kodi 1026

  Afer Albi Market
  • Hapesira 153 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €550/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Shtepi me Qira te Fakulteti Teknik – Kodi 0517

  Afer Fakulteti Teknik dhe Root 66
  • Hapesira 150 M2
  • Dhoma 4
  • Banjo 3
  €600/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 0648

  Afer Lemon Tree
  • Hapesira 90 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €300/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.