Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes me Qira ne Qender te Selia e PDK-se – Kodi 1335

Property ID : 1335
€300/Fiks
62 M2 2 Dhoma 1 Banjo

Banes me Qira ne Qender - Kodi 1335

Lokacioni: Rr. Fehmi Agani Afer Selis PDK-se

Siperfaqe: 62 M2

Kati: 1

Renditjet:

- 2 Dhoma 
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

- Banesa eshte e pershtatshem dhe per zyre

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Objekt me Qira ne Pejton Afer Hotel Prishtina – Kodi 0855

  Afer Hotel Prishtines
  • Hapesira 180 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 1
  €1,100/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Bregun e Diellit – Standarti – Kodi 1216

  Kompleksi Standarti
  • Hapesira 76 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €350/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Emshir Afer Shk.M. Ekonomike – Kodi 1014

  Afer Shk.M. Ekonomike
  • Hapesira 45 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €120/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.