Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes me Qira ne Rrugen B te Meridiani – Kodi 1386

Property ID : 1386
€250/Fiks
60 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Banes me Qira ne Rrugen B - Kodi 1386

Lokacioni: Kompleksi Dervisholli te Meridiani

Siperfaqe: 60 M2

Kati: 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24H

- Banesa eshte me pamje nga rruga kryesore
- Banesa eshte e pershtatshme dhe per Zyre.

Çmimi €250

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira ne Rrugen B Mbrapa Maxi 24H – Kodi 0896

  Mbrapa Maxi 24H
  • Hapesira 95 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Bregun e Diellit te Shk.F. Iliria – Kodi 0566

  Mbrapa ish-Kolegjit Pjeter Budi
  • Hapesira 65 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €180/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes 180 m2 me Qira ne Dardani Afer Korizit – Kodi 0643

  Te Bashkesia Lokale
  • Hapesira 180 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 2
  €500/I Diskutushem Lexo më Shumë

Comments are closed.