Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes me Qira te Qafa Afer Shk.F. Meto Bajraktari – Kodi 1390

Property ID : 1390
€350/Fiks
90 M2 2 Dhoma 1 Banjo

Banes me Qira te Qafa - Kodi 1390

Lokacioni: Afer Restorant Sofrapezi dhe Afer Shk.F. Meto Bajraktari

Siperfaqe: 90 M2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- 2 Ballkona

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H

- Pagesat e ujit, mbeturinave, liftin dhe mirembatjen e hymjes perfshihen ne çmim.

Çmimi €350

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Shitet Toka ne Emshir Afer Shk.F. 7 Marsi – Kodi 0125

  Afer Shk.F. 7 Marsi
  • Hapesira 6 Ari
  • Infrastruktur Po
  • Leje Ndertimi Po
  €17,000/Ari Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira ne Emshir Kompleksi Prishtina Star – Kodi 0674

  Kompleksi Prishtina Star
  • Hapesira 66 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €400/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira te Sllovenia Sportit – Kodi 0532

  Afer Hotel Sirius
  • Hapesira 54 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.