Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes me Qira te Qafa Afer Shk.F. Meto Bajraktari – Kodi 1390

Property ID : 1390
€350/Fiks
90 M2 2 Dhoma 1 Banjo

Banes me Qira te Qafa - Kodi 1390

Lokacioni: Afer Restorant Sofrapezi dhe Afer Shk.F. Meto Bajraktari

Siperfaqe: 90 M2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- 2 Ballkona

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H

- Pagesat e ujit, mbeturinave, liftin dhe mirembatjen e hymjes perfshihen ne çmim.

Çmimi €350

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Shitet Banesa ne Fush Kosov Afer PTK-se – Kodi 1186

  Afer Postes
  • Hapesira 98.4 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €41,000/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Ulpian Mbrapa AAK-se – Kodi 1477

  Mbrapa AAK-se
  • Hapesira 65 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes Moderne me Qira ne Mat te Shk.F. Pavarsia – Kodi 0637

  Perball Shk.F. Pavarsia
  • Hapesira 101 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 2
  €360/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.