Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes me Qira te Qafa Afer Shk.F. Meto Bajraktari – Kodi 0600

Property ID : 0600
€300/I Diskutushem
77 M2 2 Dhoma 1 Banjo

Banes me Qira te Qafa - Kodi 0600

Lokacioni: Te Shk.F. Meto Bajraktari

Siperfaqe: 77 m2

Kati 1

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon

- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes Moderne me Qira ne Lagjen e Spitalit – Kodi 0761

  Kompleksi Royal
  • Hapesira 102 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 2
  €380/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes Moderne me Qira ne Rrugen B – Royal Plaza – Kodi 1233

  Royal Plaza
  • Hapesira 77 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €400/Fiks Lexo më Shumë
 • Shitet Toka ne Kolovic – Shitet dhe me Ndarje – Kodi 0916

  Kolovic
  • Hapesira 6 Ari
  • Infrastruktur Po
  • Leje Ndertimi Po
  €4,500/Ari Lexo më Shumë

Comments are closed.