Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes Moderne me Qira ne Rrugen B – Royal Pllaza – Kodi 1378

Property ID : 1378
€400/Fiks
90 M2 2 Dhoma 2 Banjo

Banes Moderne me Qira ne Rrugen B - Kodi 1378

Lokacioni: Royal Pllaza

Siperfaqe: 90 M2

Kati 7

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- 2 Lifta
- Mirembatje te Hymjes
- UJ dhe Rrym 24 H
- Kamera Sigurie
- Banesa eshte e Sapomobiluar

Çmimi €400

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Lokal me Qira ne Magjistralen Prishtine – Podujev – Kodi 1429

  Magjistrale Prishtin - Podujev
  • Hapesira 200 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €250/Fiks Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira ne Mat Rr. Enver Maloku – Kodi 1211

  Rruga C
  • Hapesira 63 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €250/Fiks Lexo më Shumë
 • Shitet Toka ne Hyrje te Hajvalis ne Veternik – Kodi 1117

  Hyrje te Hajvalis
  • Hapesira 11.87 M2
  • Infrastruktur Po
  • Leje Ndertimi Po
  €23,000/Ari Lexo më Shumë

Comments are closed.