Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Banes me Qira ne Tophane Te Meridiani – Kodi 0743

Property ID : 0743
€300/Fiks
130 M2 2 Dhoma 1 Banjo

Banes me Qira ne Tophane - Kodi 0743

Lokacioni: Te Meridiani

Siperfaqe: 130 m2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Enlarse

- Banesa ka siperfaqe te mjaftushem ku poseodn nje sallon te madh me kuzhin dhe trepezari, banjon me xhakuzi.

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit Kompleksi Lirimi – Kodi 0824

  Mbrapa Royalit
  • Hapesira 60 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €44,000/Fiks Lexo më Shumë
 • Shiten Banesat ne Lagjen e Spitalit – Kodi 0908

  Mbrapa Spitalit Amerikan
  • Hapesira 65-105 M2
  • Dhoma 1-3
  • Banjo 1-2
  €780/M2 Lexo më Shumë
 • Kat Shtepie me Qira ne Emshir te Kolegji UBT – Kodi 0726

  Te Kolegji UBT
  • Hapesira 70 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €200/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.