Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Depo me Qira Afer Spitalit Amerikan – Kodi 1409

Property ID : 1409
€3/M2
170-500 M2 1 Banjo Suteren Kati

Depo me Qira ne Lagjen e Spitalit - Kodi 1409

Lokacioni: Afer Spitalit Amerikan

Siperfaqe: 170 M2 deri 500 M2

Kati Suteren

Posedon:

- Ndriqim Natyral
- Gjatesia Vertikale 5 M
- Pamjen nga Qytetit

Çmimi €3 M2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Shiten 2 Banesa te Qafa Afer Kafeve te Vogla – Kodi 1089

  Perball Kafeve te Vogla
  • Hapesira 65-66 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €930/M2 Lexo më Shumë
 • Shiten Banesat ne Mat dhe PentHous – Kodi 1158

  Kompleksi Morea
  • Hapesira 88-127 M2
  • Dhoma 1-4
  • Banjo 1-3
  €800/M2 Lexo më Shumë
 • Banes 2 Dhomshe me Qira ne Lakrishte – Kodi 1342

  Afer Prokredit Bankes
  • Hapesira 80 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €300/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.