Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Kat Shtepie me Qira pa Mobile ne Bregun e Diellit – Kodi 1115

€300/Fiks
150 M2 3 Dhoma 1 Banjo

Kat Shtepie me Qira pa Mobile ne Bregun e Diellit - Kodi 1115

Lokacioni: Te Fura Qerimi 2 - Mbrapa Xhamis

Siperfaqe: 150 M2

Kati 2

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit 
- Sallon me Kuzhin 
- Banjo 
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore ner Dysheme
- Parking
- Kuzhina mobliohet
- Uji dhe Mbeturinat Perfshihen ne Çmim

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira ne Rrugen B – Lin Projekt – Kodi 0574

  Afer Maxit 24H
  • Hapesira 70 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €260/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Dragodan Mbrapa Ministris – Kodi 0583

  Mbrapa Ministris Shendetsis
  • Hapesira 65 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €190/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Ulpian te ish-Ombudspersoni – Kodi 0955

  Te ish-Ombudspersoni
  • Hapesira 45 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €240/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.