Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Lokal me Qira ne Bregun e Diellit te Shk.F. Ismail Qemali – Kodi 0449

Property ID : 0449
€180/Fiks
25 M2 1 Banjo Përdhes Kati

Lokal me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0449

Lokacioni: Mbrapa Shk.F Ismail Qemali te Parkingu

Siperfaqe: 25 m2

Kati: Perdhes

Posedon wc

Çmimi €180 

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Ofrohet Biznesi me Qira per Piceri dhe Gjelltore – Kodi 1480

  Mbrapa Qeveris
  • Hapesira 180 M2
  • Banjo 1
  • Kati P+1
  €1,500/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Dardani te Bast Trade – Kodi 0174

  Te Bast Trade
  • Hapesira 65 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €300/Fiks Lexo më Shumë
 • Zyre me Qira ne Bregun e Diellit Afer Emona Center – Kodi 1361

  Afer Emona Center
  • Hapesira 48 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €300/I Diskutushem Lexo më Shumë

Comments are closed.