Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Lokal me Qira ne Emshir Afer Shk. Don Bosko – Kodi 1454

Property ID : 1454
€850/I Diskutushem
90 M2 1 Banjo Përdhes Kati

Lokal me Qira ne Emshir - Kodi 1454

Lokacioni: Afer Shk. Don Boski

Siperfaqe: 90 M2 + 150 M2 Terase

Kati: Perdhes

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Wc
- Lokali gjindet ne nje pozicion te pershtatshem per biznes
- Afersi jane 5 Shkollat: Shk.M. Ekonomike, 28 Nentori, Fakulteti i Bujqesise, Shkolla Speciale dhe Don Bosko.
- Lokali eshte i pershtatshem per Bukatore, Burektore, Market.

Çmimi €850

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Lokal me Qira ne Lakrishte Afer Mobileris Palma – Kodi 0741

  Perball Policis
  • Hapesira 25 M2
  • Banjo 1
  • Kati 2
  €150/Fiks Lexo më Shumë
 • Shiten 2 Shtepi ne Bardhosh ne Bernic – Kodi 0579

  Bernic e Eperme
  • Hapesira 180 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 3
  €130,000/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Aktash te OSCE-ja – Kodi 0984

  Te OSCE-ja
  • Hapesira 100 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €300/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.