Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shiten 2 Banesa ne Bregun e Diellit Perball Xhamis – Kodi 1377

Property ID : 1377
€850/M2
66.94 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Shiten 2 Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1377

Lokacioni: Rr. Sali Nivica Perball Xhamis - Objekti VA RESIDENCE

Siperfaqe: 66.94 M2 Kati 8
Siperfaqe: 69.90 M2 Kati 10

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
- Shpajz

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- 2 Lifta
- Gjelbrim
- Parking Para Objektit
- 3 Kate Nentoksor Parking
- 2 Kate Lokale
- Objekti 14 Katshe
- Qasje ne Rruge 4 Anet
- Eshte nje prej Objekteve me Kualitativ dhe me Modern ne Lagjen Bregun e Diellit e Ndertuar Ndonjehere.
- Investitor Vellezerit Asllani
- Objekti Perfundon ne Vitin 2020
- Leje Ndertimit

- Banesa Shiten me Oferte dhe me Pages me rata deri ne Perfundim te Objektit - 50 % Kesti i pare i Pageses.

Çmimi €850 M2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Lokal me Qira ne Bregun e Diellit te Xhambazet – Kodi 1348

  Mbrapa Rafaisen Bank
  • Hapesira 100 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €350/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes 3 Dhomshe me Qira ne Tophane – Kodi 1391

  Afer Hekurudhes
  • Hapesira 110 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 2
  €300/Fiks Lexo më Shumë
 • Shiten 3 Banesa ne Mat Kompleksi Baruti Group – Kodi 1347

  Rr. Isa Kastrati
  • Hapesira 90 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 2
  €770/M2 Lexo më Shumë

Comments are closed.