Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit Afer Puhizes – Kodi 1404

Property ID : 1404
€63,000/I Diskutushem
55 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1404

Lokacioni: Afer Banesave te Hinta dhe Objektit Puhiza

Siperfaqe: 55.54 M2 Neto - 74 M2 Bruto

Kati 3

Renditjet:

- Sallon
- Kuzhine me Trepezari
- DhomeGjumi
- Shpajz
- Korridor
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Objekti eshte e renovuar dhe e mirembajtur nga NPB
- Banesa eshte e renovuar
- Banesa ndodhet ne nje nga zonat me te mira te lagjes Bregu i Diellit, eshte ndertim i vjeter. Hapesire te mjaftueshme parkingu, gjelberimi, kendi i lodrave per femije.

- Banesa shitet me mobilje.

Çmimi: €63.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes Komode me Qira ne Qender te Rektorati – Kodi 1387

  Afer Rektoratit
  • Hapesira 60 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €270/Fiks Lexo më Shumë
 • Shitet Lokali ne Ulpian Perball Interexit – Kodi 1353

  Afer Barnatoreve
  • Hapesira 57 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €98,000/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Dragodan te Komuna – Kodi 0773

  te Komuna
  • Hapesira 60 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €250/I Diskutushem Lexo më Shumë

Comments are closed.