Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Banesa ne Dardani te Bashkesia Lokale – Kodi 1162

Property ID : 1162
€85,000/Fiks
71 M2 2 Dhoma 1 Banjo

Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1162

Lokacioni: Te Bashkesia Lokale

Siperfaqe: 71 M2

Kati 6

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon 
- Kuzhin 
- Shpajz 
- Banjo 
- Koridor 
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos 
- Lift
- Uj 24 H 
- Banesa Eshte e Renovuar
- Objekti eshte 8 katshe
- Pamjen nga Parku dhe nga Parkingu

Çmimi €85.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Shitet Banesa e Mobiluar ne Mat te Tregu Ditor – Kodi 1401

  Perball Tregut Ditor
  • Hapesira 84 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €58,800/Fiks Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira ne Ulpian Kompleksi Beni Dona – Kodi 1185

  Kompleksi Beni Dona
  • Hapesira 34 M2
  • Banjo 1
  • Kati 1
  €300/Fiks Lexo më Shumë
 • Zyre me Qira ne Pejton Afer Bankes Qendrore – Kodi 0464

  Afer BQK-se
  • Hapesira 250 M2
  • Banjo 2
  • Kati Përdhes-1
  €2,000/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.