Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Banesa ne Mat Afer Perparimit – Kodi 1259

Property ID : 1259
€700/M2
62.10 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1259

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati

Siperfaqe: 62.1 M2

Kati 4

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Ndertohen 8 Objekte
- Objektet Ndertohen me nga 5 Kate Banimi
- 70% Hapsir Gjelberuese
- Instalime elektrike të programuara me kartel
- Izolim cilesor akustik dhe termik
- Nivelizim dy shtresore
- Dritare cilesore Gjermane te markes Sallamander
- Gypa te kanalizimit silente (te pa zhurmshem)
- Fontana moderne te wc te markes Grohe
- Video dhe voice phone
- Distance ne mes te objekteve
- Sigurim te objekteve 24 ore
- Parkingje te shumta private dhe publike
- Park dhe pushimore me ndriçim tere kohen
- Kend te lojerave per femije
- Hapesira rekreative per te rritur
- Vezhgimi i Kompleksit me kamera dhe alarme te sigurise
- Uje te pijes 24 ore
- Furnizim te rregullt me energji elektrike 24 ore
- Qasje e shpejte ne qender te Prishtines

Çmimi €700 M2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira te Parku i Qytetit Afer Bustit Isa Kastrati – Kodi 0443

  te Busti Isa Kastrati
  • Hapesira 75 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Mat Mbrapa Standartit – Kodi 1148

  Mbrapa Standartit
  • Hapesira 47 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €200/Fiks Lexo më Shumë
 • Shtepi Moderne me Qira ne Kalabri te Shk.M. Don Bosko – Kodi 0748

  Afer Shk.M. Don Bosko
  • Hapesira 250 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 2
  €800/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.