Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Banesa ne Mat Kompleksi Royal City – Kodi 1411

Property ID : 1411
€46,500/Fiks
53 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1411

Lokacioni: Kompleksi ROYAL CITY Afer Rruges B

Siperfaqe: 53 M2

Kati 5

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Objekti Posedon:

• Royal City është objekt afaristo-banesor, me leje të ndërtimit nga Komuna e Prishtinës me nr. NR: 351-191351 dt. 01.10.2015.
• Lokacioni është në rrugën kryesore Muharrem Fejza, Kompleksi Royal.
• Kompleksi banesor/afarist ka qasje në të katër anët.
• Lartësia e Objekteve është -2B+S+P+8.
• Kompleksi përbëhet nga tri Llamella banimi (A+B+C).
• Të dy Blloqet A dhe B do të jenë me nga 7 njësi banesore në kat ndërsa Blloku C do të jetë me 6 njësi banesore në kat, përdhesa e Llamellës B do të jetë me 3 njësi banesore dhe e Llamellës C do të jetë me 6 njësi banesore.
• Objekti përmban dy nivele Garazha dhe Depo për banorë, të ndara në dy Etazha.
• Vendparking për çdo njësi banesore.
• Depo për çdo njësi banesore.
• Kend per Femij
• Nxemje Qendrore te Instaluar me Termokos

Çmimi €46.500

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Zyre me Qira ne Qender te Shtepia e Shendetit – Kodi 0770

  Te Shtepia e Shendetit
  • Hapesira 60 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €350/Fiks Lexo më Shumë
 • Shitet Toka ne Tokbashqe Afer Kolegjit AUK – 0875

  Te Kolegji AUK
  • Hapesira 20 Ari
  • Infrastruktur Po
  • Leje Ndertimi Po
  €33,000/Ari Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Dragodan te Komuna – Kodi 0653

  Kompleksi V.I.P. Tregtia
  • Hapesira 58 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.