Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Banesa ne Zonen Industriale Prishtin – Fush Kosov – Kodi 0246

Property ID : 0246
€59,000/Fiks
88 M2 2 Dhoma 1 Banjo
Shitet Banesa ne Zonen Indrustriale Prishtin - Fush Kosov - Kodi 0246
 
Lokacioni: Kompleksi Simentronix
 
Siperfaqe 88 m2
 
Kati 5
 
Renditjet:
 
- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Teras
 
Posedon:
 
- Uj 24 or
- Parking para Objektit
- Parking Nentoksor
- 2 Lifta
- Sigurim Fizik dhe me Kamera 24 or
- Nxemje Qendrore
 
Çmimi €59.000
 
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Shitet Toka ne Veternik Afer Lagjes Marigona – Kodi 0906

  Afer Lagjes Marigona
  • Hapesira 5 Ari
  • Infrastruktur Po
  • Leje Ndertimi Jo
  €12,500/Ari Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira ne Mat Rruga Enver Maloku – Kodi 0792

  Rruga Enver Maloku
  • Hapesira 72 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €500/Fiks Lexo më Shumë
 • Shiten 2 Banesa ne Fush Kosov Afer Mobileris Mobin – Kodi 0850

  Perball Bankes per Biznes
  • Hapesira 100-136 M2
  • Dhoma 2-3
  • Banjo 1
  €500/M2 Lexo më Shumë

Comments are closed.