Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Garsonjerka ne Mat Afer Viva Fresh Store – Kodi 1394

Property ID : 1394
€28,000/Fiks
33 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Shitet Garsonjerka ne Mat - Kodi 1394

Lokacioni: Afer Rruges B te Viva Fresh Store

Siperfaqe: 33 M2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom
- Kuzhin
- Banjo

Posedon:

- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift
- Garsonjerka shitet e mobiluar

Çmimi €28.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira ne Aktash te Davidovi – Kodi 0823

  Afer Resatorant Davidovit
  • Hapesira 40 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €170/Fiks Lexo më Shumë
 • Shtepi me Qira te Fakulteti Teknik – Kodi 0517

  Afer Fakulteti Teknik dhe Root 66
  • Hapesira 150 M2
  • Dhoma 4
  • Banjo 3
  €600/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira ne Ulpian Afer Beni Dona – Kodi 1300

  Afer Beni Dona
  • Hapesira 71 M2
  • Banjo 1
  • Kati 1
  €800/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.