Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan – Ferizaj – Kodi 1232

Property ID : 1232
€1,200,000/I Diskutushem
1200 M2 13 Dhoma P+2 Kati

Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan - Ferizaj - Kodi 1232

Lokacioni: Magjistralen Gjilan - Ferizaj Km2

Siperfaqe: 1200 M2

-Objekti eshte funksional per Hoteleri.

Perdhesa eshte me 3 hyrje eshte funksional me 200 ulese munde te shfrytezohet si Restaurant ditor, ose salle per dasma

- Kati pare ka nje hyrje dhe perfshin kuzhinen dhe 2 tualete dhe sallen e dasmes per 300 persona plus 2 tualete.

- Kati i dyte ka nje hyrje dhe eshte funksional me 13 dhoma te cilat jane te rregulluara ne kushte shume te mira.

- Objekti ka 20 ari toke.
- Objekti permban : Nxehmje qendrore, Ventillim, Klimatizim.
- Parkingi perfshin mbi 30 vetura.
- Objekti posedon gjithashtu Trafe elektrike te posacme per Objekt.
- Objekti posedon Bunar, me uje te mjaftushem per gjithe objektin me pompa speciale.
-Objekti ka sistemi per zjarrefikes.

Çmimi €1.200.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Lokal me Qira ne Emshir Kompleksi Prishtina Star – Kodi 0674

  Kompleksi Prishtina Star
  • Hapesira 66 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €400/Fiks Lexo më Shumë
 • Banesa me Qira pa Mobile ne Kalabri – Kodi 1296

  Afer EXDC
  • Hapesira 65-85 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €170/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes 3 Dhomshe me Qira ne Mat te Shk.F. Pavarsia – Kodi 1275

  Afer Shk.F. Pavarsia
  • Hapesira 100 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 2
  €220/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.