Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Shtepia ne Podujev Afer Restorant ILIRIA – Kodi 1443

Property ID : 1443
€35,000/Fiks
200 M2 4 Dhoma 2 Banjo

Shitet Shtepia ne Podujev - Kodi 1443

Lokacioni: Rruga Per Shtedim Afer Restorant ILIRIA dhe Afer Shk.F. Naim Frasheri

Siperfaqe: 200 M2

Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

Kati 1:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- shpajz

Kati 2:

- 3 Dhoma Gjumi (qasje ne ballkon)
- Banjo
- Koridor
- Ballkonne

Posedon:

- 3 Ari Oborr
- Leje Ndertimit
- Shtepia Eshte Ndertuar ne Vitin 2002
- Kati i par esht i perfunduar.

Çmimi €35.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira te 4 Llullat Te Embeltorja Boston – Kodi 0713

  4 Llullat
  • Hapesira 80 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €350/Fiks Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira te Bashkesia Islame afer 4 Llullave – Kodi 1102

  Afer 4 Llullave
  • Hapesira 200 M2
  • Banjo 1
  • Kati 1
  €380/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te Banesat e Hinta – Kodi 1194

  Banesat e Hinta
  • Hapesira 53 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €53,000/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.