Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shitet Toka ne Qagllavic te Media Center – Kodi 0718

Property ID : 0718
€11,500/Ari
5.20 Ari Po Leje Ndertimi Po Infrastruktur

Shitet Toka ne Qagllavic - Kodi 0718

Lokacioni: te Media Center afer Lagjes Nic

Siperfaqe: 5.20 Ari

- Infrastruktur te Plot
- Largesia 400 metra prej rruges kryesore dhe 20 metra prej rruges lidhese
- Vend i qete dhe ideal per te jetuar
- Me plan urbanistik rregullativ
- Flet poseduese

Çmimi: €11.500 Ari

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Kat Shtepie me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 0159

  Afer Kompleksit Standarti
  • Hapesira 80 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 2
  €250/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 0396

  Kompleksi Famis
  • Hapesira 70 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €190/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Aktash Perball OSCE-se – Kodi 1135

  Perball OSCE-se
  • Hapesira 100 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.