Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shtepi me Qira ne Arberi Afer Amadeusit – Kodi 1400

Property ID : 1400
€180/Fiks
70 M2 1 Dhoma 1 Banjo

Shtepi me Qira ne Arberi - Kodi 1400

Lokacioni: Mbrapa Pandora Tower

Siperfaqe: 70 M2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Pamjen nga Qyteti
- Parking
- Shtepia eshte komplet e mobiluar
- Uji dhe mbeturinat perfshihen ne çmim

Çmimi €180

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Shiten 2 Banesa ne Bregun e Diellit Perball Xhamis – Kodi 1377

  Kompleksi Va Residence
  • Hapesira 66.94 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €850/M2 Lexo më Shumë
 • Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 0942

  Te Hotel Afa
  • Hapesira 96 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 1
  €900/M2 Lexo më Shumë
 • Banes me Qira per Studenta ne Bregun e Diellit – Kodi 0816

  Te Lemon Tree
  • Hapesira 70 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €220/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.