Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shtepi me Qira ne Veternik Afer Gorenjes – Kodi 1456

Property ID : 1456
€700/Fiks
200 M2 3 Dhoma 2 Banjo

Shtepi me Qira ne Veternik - Kodi 1456

Lokacioni: Afer Gorenjes dhe Spitalit Lindja

Siperfaqe: 200 M2

Renditjet:

- Kati 1:

- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Paradhom

Kati 2

- 3 Dhoma Gjumit
- Ballkon
- Banjo
- Garderob
- Biblotek

Posedon:

- 2.5 Ari Obor
- Nxemje Qendrore me Pelet
- Shtepia eshte e Mobiluar

- E Pershtatshem per Qerdhe, Programera, Zyre etj.

Çmimi €700

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes Moderne me Qira ne Mat Afer Viva Freshit – Kodi 1112

  Afer Viva Fresh Store
  • Hapesira 140 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 2
  €400/Fiks Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira ne Aktash Afer Kolegjit Iliria – Kodi 1229

  Afer Kolegjit Iliria
  • Hapesira 160 M2
  • Banjo 3
  • Kati Përdhes
  €1,000/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira te Qafa Kompleksi Minimaxit – Kodi 1161

  Kompleksi Minimax
  • Hapesira 110 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 2
  €1,200/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.