Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shtepi me Qira pa Mobile te Parku i Qytetit – Kodi 1176

€200/Fiks
180 M2 3 Dhoma 2 Banjo

Shtepi me Qira pa Mobile te Parku i Qytetit - Kodi 1176

Lokacioni: Mbrapa Bustit Isa Kastratit

Siperfaqe 180 M2 + 5 Ari Obor

Shtepi 1 Katshe

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Kuzhina me Sallon
- Dhoma Verore
- Banjo
- Wc
- Gjindet edhe nje shtepi e vogel ne te njejten obor e cila posedon vetem 2 dhoma gjumit dhe kuzhin.

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Dru
- Podrum
- Garazhd
- Obor 5 Ari

Çmimi €200

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira te 4 Llullat Afer Market Maxi – Kodi 1181

  Afer Market Maxi
  • Hapesira 70 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €200/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Kalabri te Maxi – Kodi 0924

  Te Maxi
  • Hapesira 110 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 2
  €300/Fiks Lexo më Shumë
 • Banesa me Qira ne Rrugen B Kompleksi Lin Projekt – Kodi 0341

  Kompleksi Lin Projekt
  • Hapesira 70 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €180/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.