Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shtepi me Qira Per Qerdhe ne Bregun e Diellit – Kodi 1322

€1,500/I Diskutushem
250 M2 5 Dhoma 3 Banjo

Shtepi me Qira Per Qerdhe ne Bregun e Diellit - Kodi 1322

Lokacioni: Afer Shk.F. Iliria

Siperfaqe 250 M2

Posedon:

- Shtepia 2 Katshe
- 11 Ari Obor
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Podrum
- Hapsire te mjaftueshme per parking si dhe kopshtin e pasuruar per kete veprimtari.
- Ka qasje në rrugen kryesore Xheladin Hana 
- Shtepia i ploteson te gjitha kushtet per te zhvilluar veprimtarine per institucion parashkollor ( Qerdhe).

- Çmimi €1500

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Ferm te Pulave me Qira ne Kolovic + Zyre – Kodi 0837

  Kolovic
  • Hapesira 240 M2
  • Banjo 1
  • Infrastruktur Po
  €500/Fiks Lexo më Shumë
 • PentHous me Qira ne Mat Kompleksi Chelsi Point – Kodi 0971

  Kompleksi Chelsi Point
  • Hapesira 180 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 3
  €800/Fiks Lexo më Shumë
 • Kat Shtepie me Qira Afer Shk.F Gjergj Fishta – Kodi 1237

  Afer Shk.F. Gjergj Fishta
  • Hapesira 60 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €150/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.