Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shtepi me Qira te Parku i Qytetit Afer Fures Rekord – Kodi 0716

€2,000/I Diskutushem
220 M2 5 Dhoma 3 Banjo 3 Garazh

Shtepi me Qira afer Parkut Qytetit - Kodi 0716

Lokacioni: Lagje Kacallarve afer Fures Rekord

Siperfaqe: 220 m2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet:

Kati 1:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo

Kati 2:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Kati 3:

- 3 Dhoma Gjumit
- Banjo
- Ballkon
- Teras te Madhe mbi katin e 3 te shtepise

Shtepia Posedon:

- Secili kat posedon hyrjen e veqant ne menyr banesore
- Komplet shtepia eshte me nxemje qendrore me pelet
- Dyshemja me Lalminat dhe Keramik
- Obor 1 Ari
- Bunar dmth Uj 24 H
- Shtepia eshte e sapondertuar

Çmimi €2000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Lokal me Qira ne Lagjen Bregu e Diellit – Kodi 0962

  Afer ish-Restorant Davidovit
  • Hapesira 50 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €150/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes Moderne me Qira ne Mat – Kompleksi Premium – Kodi 0555

  Kompleksi Premium Construction
  • Hapesira 80 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €380/Fiks Lexo më Shumë
 • Shtepi me Qira ne Mat Afer Super Vives – Kodi 1163

  Afer Super Vives
  • Hapesira 200 M2
  • Dhoma 4
  • Banjo 1
  €300/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.