Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shtepi me Qira pa Mobile me Qira ne Aktash – Kodi 1092

€400/I Diskutushem
150 M2 3 Dhoma 3 Banjo

Shtepi me Qira ne Aktash - Kodi 1092

Lokacioni: Afer Kolegjit ILIRIA

Siperfaqe: 150 M2

Perdhes + Kati 1

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin 
- 3 Dhoma 
- Banjo 
- Wc
- Koridor

Posedon:

- Obor 150 M2
- Parking 
- Kuzhina e Kompletuar me Teknik 
- Nxemje Qendrore me Dru dhe Qymyr
- Uj 24 H
- Podrum+wc

Çmimi €400

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Lokal me Qira ne Aktash te Kolegji Iliria – Kodi 1190

  Afer Kolegjit Iliria
  • Hapesira 60-150 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €600/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Bregun e Diellit te Standarti – Kodi 0614

  Afer Fures Qerimit 2
  • Hapesira 54 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €200/Fiks Lexo më Shumë
 • Shitet Banesa ne Ulpian mbrapa AAK-se – Kodi 0734

  Mbrapa AAK-se
  • Hapesira 78 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €105,000/I Diskutushem Lexo më Shumë

Comments are closed.