Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit per Qerdhe – Kodi 0216

€600/Fiks
485 M2 9 Dhoma 3 Banjo 2 Garazh
Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit ( per qerdhe ) - Kodi 0216
 
Lokacioni: Afer OSCE-se dhe EBC Kozmetik
 
Siperfaqja 485 m2
 
Shtepi 3 Katshe
 
Renditjet:
 
- 9 Dhoma
- Kuzhin me Sallon
- 3 Banjo
- 2 Ballkona
- 3Koridore
- 2 Paradhoma
 
Posedon:
 
- Obor 250 m2
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 or me rezervar
- 2 Garazhda per Vetur
- Parking para objektit
 
- Shtepia eshte e pershtatshme per Qerdhe
 
Çmimi €600
 
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes Moderne me Qira ne Dardani me 3 Nivele – Kodi 1295

  Perball Shk.F. Xhemajl Mustafa
  • Hapesira 100 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 2
  €500/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes 2 Dhomshe me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 1328

  Perball Shk.F. Ismail Qemali
  • Hapesira 75 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë
 • Shtepi me Qira ne Arberi Afer Pandores te Meridiani – Kodi 1258

  Afer Pandores
  • Hapesira 100 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €180/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.