Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Zyre me Qira ne Pejton Afer Bankes Qendrore – Kodi 0464

Property ID : 0464
€2,000/Fiks
250 M2 2 Banjo Përdhes-1 Kati
Objekt me Qira ne Qytezen Pejton - Kodi 0464
 
Lokacioni: Rrugen kryesore te Qytezes Pejton, afer Gjykates Kushtetuese si dhe Bankes Qendrore
 
Hapesira e shfrytezueshme totale 450m2,
 
Hapesirat e shfrytezueshme per zyre eshte te renovara dhe rifreskuara totalisht
 
· Shtepia ka nxemje qendrore te instaluar me opcionet nafte dhe rryme.
 
· Shtepia ka podrumin, katin perdhese dhe 2 kate identike qe perbehen nga:
 
a) 1 zyre konferencash
 
b) 2 zyre pune
 
c) 1 kuzhine (e cila mund te perdoret edhe per paisje apo “filing cabinet)
 
d) Banjo WC
 
e) Balkon
 
f) Hapesira e podrumit 115m2 mund te perdoret per vendosjen e ndonje paisje nga perdoruesi) apo ne rast nevoje edhe per zyre pune.
 
g) Oborri mbrapa shtepise prej 100m2 I cili do te jete ne shfytezim nga Qeramarresi.
 
· Parkingu publik vetem 10m nga shtepia.
 
- Totali: 4 zyre pune, 2 salla konferencash, 2 banjo, 2 kuzhina, 4 ballkona.
 
Çmimi €2000
 
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes 3 Dhomshe me Qira te Qafa Afer Kafeve te Vogla – Kodi 1352

  Te Qebaptorja Gjakova
  • Hapesira 130 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 2
  €400/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira te Domi Pleqve afer Hambuger ABA – Kodi 1010

  Afer Hamburger ABA
  • Hapesira 58 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €180/Fiks Lexo më Shumë
 • Shitet Banesa ne Bregun e Diellit Perball Qendres Tregtare – Kodi 0793

  Perball Qendres Tregtare
  • Hapesira 76.5 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 2
  €135,000/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.