Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Zyre me Qira te Qafa Afer Kafeve te Vogla – Kodi 1333

Property ID : 1333
€380/Fiks
85 M2 3 Dhoma 2 Banjo

Zyre me Qira te Qafa - Kodi 1333

Lokacioni: Te Market Beka Afer Kafeve te Vogla

Siperfaqe: 85M2

Kati 1

Renditjet:

- 3 Njesi
- Banjo 
- Wc 
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Pamjen nga Rruga Kryesore
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H 
- Lif- Depo 
- Parking para dhe mbrapa Objektit

Çmimi €380

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira te Sllovenia Sportit – Kodi 0704

  Mbrapa Hotel Siriusit
  • Hapesira 55 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €250/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Lokal me Qira ne Ulpian Afer Ambulances – Kodi 1349

  Afer Ambulances
  • Hapesira 65 M2
  • Banjo 1
  • Kati Përdhes
  €700/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes 3 Dhomshe me Qira ne Dardani – Kodi 1164

  Bashkesia Lokale
  • Hapesira 120 M2
  • Dhoma 3
  • Banjo 2
  €450/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.