Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Properties

Zyre me Qira te Qafa Afer Kafeve te Vogla – Kodi 1333

Property ID : 1333
€380/Fiks
85 M2 3 Dhoma 2 Banjo

Zyre me Qira te Qafa - Kodi 1333

Lokacioni: Te Market Beka Afer Kafeve te Vogla

Siperfaqe: 85M2

Kati 1

Renditjet:

- 3 Njesi
- Banjo 
- Wc 
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Pamjen nga Rruga Kryesore
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H 
- Lif- Depo 
- Parking para dhe mbrapa Objektit

Çmimi €380

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Të Tjera

 • Banes me Qira ne Pejton Afer ish-Shk.F. Faik Konica – Kodi 1143

  Afer ish-Shk.F. Faik Konica
  • Hapesira 58 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €230/I Diskutushem Lexo më Shumë
 • Banes me Qira ne Dardani – Kompleksi Beni Dona – Kodi 1331

  Kompleksi Beni Dona
  • Hapesira 40 M2
  • Dhoma 1
  • Banjo 1
  €200/Fiks Lexo më Shumë
 • Banes me Qira te Parku i Qytetit Afer Life Fitnesit – Kodi 0991

  Afer Life Fitnesit
  • Hapesira 90 M2
  • Dhoma 2
  • Banjo 1
  €250/Fiks Lexo më Shumë

Comments are closed.