Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Magjistrale

4 Shpallje...
 • €35,000/Fiks

  Shitet Shtepia ne Podujev Afer Restorant ILIRIA – Kodi 1443

  Shitet Shtepia ne Podujev – Kodi 1443 Lokacioni: Rruga Per Shtedim Afer Restorant ILIRIA dhe Afer Shk.F. Naim Frasheri Siperfaqe: 200 M2 Shtepi 2 Katshe Renditjet: Kati 1: – Dhom …

  200 M2 4 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €250/Fiks

  Lokal me Qira ne Magjistralen Prishtine – Podujev – Kodi 1429

  Lokal me Qira ne Magjistralen Prishtin – Podujev – Kodi 1428 Lokacioni: Prugoc Siperfaqe: Lokali: 100 M2Podrumi: 100 M2 Çmimi: €250 Lokali + €150 Podrumi Agjensioni Prishtina City: 044 302 …

  200 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €6,000/Ari

  Shiten 20 Ari Tok Magjistralen Prishtin- Mitrovic – Kodi 1403

    Shitet Toka ne Arberi – Kodi 1403 Lokacioni: Magjistralen per Mitrovic te Panairi Nderkombetar Siperfaqe: 20 Ari Posedon: – Afer Rruges Kryesore – Infrastruktur te Plote – Rrugen e …

  20 Ari Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €1,200,000/I Diskutushem

  Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan – Ferizaj – Kodi 1232

  Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan – Ferizaj – Kodi 1232 Lokacioni: Magjistralen Gjilan – Ferizaj Km2 Siperfaqe: 1200 M2 -Objekti eshte funksional per Hoteleri. Perdhesa eshte me 3 hyrje eshte …

  1200 M2 13 Dhoma
  Lexo më Shumë