Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Mati

29 Shpallje...
 • €1/Me Marreveshje

  Ofrohen 50 Ari Toke per Ndertim te Larte ne Mat – Kodi 1464

  Ofrohet Toke per Ndertim te Larte ne Mat – Kodi 1464 Lokacioni: Mat Afer Rrethit qe Lidhet Rruga C dhe Rruga Muharem Fejza Siperfaqe: 50 Ari – Lejohet Ndertim i …

  50 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €16,000/Ari

  Shitet Toka ne Mat Afer Rruges C dhe Muharem Fejza – Kodi 1463

  Shitet Toka ne Mat – Kodi 1463 Lokacioni: Te Rrethi qe Lidhet Rruga C me Rrugen Muharem Fejza te Viva Fresh Store Siperfaqe: 4.5 Ari Posedon: – Leje Ndertimit- Rugen …

  4.5 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €18,000/Ari

  Shitet Toka ne Mat te Stacioni i Fundit 3A – Kodi 1462

  Shitet Toka ne Mat – Kodi 1462 Lokacioni: Te Stacioni i Fundit A3 Siperfaqe: 4.5 Ari Posedon: – Leje Ndertimit- Rugen e Shtruar me Kubza- Uj, Rrym, Kanalizim- Lejohet Ndertimit …

  4.5 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €400/Fiks

  Lokal me Qira ne Mat ne Rr. Muharem Fejza – Kodi 1458

  Lokal me Qira ne Mat – Kodi 1458 Lokacioni: Mbrapa Super Vives Siperfaqe: 110 M2 Kati 4 Posedon: – Banjo – E renovuar- Parking para Lokalit Çmimi €400 Agjensioni Prishtina …

  110 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €44,000/I Diskutushem

  Shitet Banesa ne Mat Kompleksi ERTA – Kodi 1424

  Shitet Banesa ne Mat – Kodi 1424 Lokacioni: Afer Milleniumit Kompleksi Erta Siperfaqe: 61 M2 Kati 4 Renditjet: – Dhom Gjumit- Sallon me Kuzhin- Banjo- Ballkon Posedon: Specifikat e Ndertimit: …

  61 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €46,500/Fiks

  Shitet Banesa ne Mat Kompleksi Royal City – Kodi 1411

  Shitet Banesa ne Mat – Kodi 1411 Lokacioni: Kompleksi ROYAL CITY Afer Rruges B Siperfaqe: 53 M2 Kati 5 Renditjet: – Dhom Gjumit- Sallon me Kuzhin- Banjo- Ballkon Objekti Posedon: …

  53 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €780/M2

  Shiten 2 Banesa Afer Rruges B – Mbrapa Royalit – Kodi 1410

  Shiten 2 Banesa ne Mat – Kodi 1410 Lokacioni: Afer Rruges B Banesa Nr.1 Siperfaqe: 73.44 M2 Kati 5 Renditjet: – 2 Dhoma Gjumit- Sallon me Kuzhin – Banjo – …

  73 M2 2 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €820/M2

  Shiten 3 Banesa Afer Rruges B – Objekti Cima – Kodi 1408

  Shiten 3 Banesa ne Mat – Kodi 1408 Lokacioni: Afer Rruges B Kompleksi Cima Construction Banesa Nr.1 Siperfaqe: 77.7 M2 Kati 3 Renditjet: – 2 Dhoma Gjumit- Sallon me Kuzhin …

  77.7 M2 2 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €58,800/Fiks

  Shitet Banesa e Mobiluar ne Mat te Tregu Ditor – Kodi 1401

  Shitet Banesa ne Mat – Kodi 1401 Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Perball Tregut Ditor Siperfaqe: 84 M2 Kati 5 Renditjet: – 2 Dhoma Gjumit- Sallon me Kuzhin – Banjo – …

  84 M2 2 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €28,000/Fiks

  Shitet Garsonjerka ne Mat Afer Viva Fresh Store – Kodi 1394

  Shitet Garsonjerka ne Mat – Kodi 1394 Lokacioni: Afer Rruges B te Viva Fresh Store Siperfaqe: 33 M2 Kati 3 Renditjet: – Dhom- Kuzhin – Banjo Posedon: – Mirembatje te …

  33 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €54,000/Fiks

  Shitet Banesa Afer Rruges B – Kompleksi Cima – Kodi 1393

  Shitet Banesa ne Mat – Kodi 1393 Lokacioni: Kompleksi Cima Construction Siperfaqe: 59.45 M2 Kati 1 Renditjet: – Dhom Gjumit- Sallon me Kuzhin- Banjo- Ballkon- Koridor Posedon: – Nxemje Qendrore …

  59.45 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €76,000/Fiks

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat – Kodi 1381

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat – Kodi 1381 Lokacioni: Afer Milleniumit Kompleksi Erta Siperfaqe: 96.2 M2 Kati 3 Renditjet: – 3 Dhoma Gjumit- Sallon me Kuzhin- 2 Banjo- Koridor- …

  96.2 M2 3 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë