Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Qafa

6 Shpallje...
 • €350/Fiks

  Banes me Qira te Qafa Afer Shk.F. Meto Bajraktari – Kodi 1390

  Banes me Qira te Qafa – Kodi 1390 Lokacioni: Afer Restorant Sofrapezi dhe Afer Shk.F. Meto Bajraktari Siperfaqe: 90 M2 Kati 5 Renditjet: – 2 Dhoma Gjumit- Sallon me Kuzhin- …

  90 M2 2 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €1,200/Fiks

  Banes me Qira te Qafa Kompleksi Minimaxit – Kodi 1161

  Banes Moderne me Qira te Qafa – Kodi 1161 Lokacioni: Kompleksi Minimax Siperfaqe: 110 M2 Kati 6 Renditjet: – 2 Dhoma Gjumit – Sallon – Kuzhin – 2 Banjo (njera banjo ne dhomen …

  110 M2 2 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €550/I Diskutushem

  Zyre me Qira te Qafa te Restorant DE RADA – Kodi 1055

  Zyre Moderne me Qira te Qafa – Kodi 1055 Lokacioni: Mbi Restorant DE RADA Siperfaqe: 70 M2 Kati 4 Renditjet: – 3 Njesi per Zyre – 2 Banjo – Ballkon …

  70 M2 3 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €2,100/M2

  Shitet Lokali te Qafa ne Katin e 1 Kompleksi Qafa – Kodi 1029

  Shitet Lokali te Qafa – Kodi 1029 Lokacioni: Kompleksi Qafa Siperfaqe: 35 M2 Kati 1 Posedon: – Wc – Fleten Poseduese – Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshem …

  35 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €220/Fiks

  Garsonjerk Moderne me Qira te Qafa Perball Levizjes VV – Kodi 0430

                    Garsonjerk me Qira te Qafa – Kodi 0430 Lokacioni: Perball Levizjes VV Siperfaqe: 40 m2 Kati 8 Renditjet: – Sallon – Kuzhin …

  40 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €1,200/I Diskutushem

  Objekt me Qira te Qafa Afer Emona City – Kodi 0398

  Objekt me Qira te Qafa – Kodi 0398   Lokacioni: Afer Emona City   Siperfaqe: 315 M2 + Lokal dhe Podrum 185 M2 – Komplet 500 M2   Shtepi 3 …

  315 M2 5 Dhoma 3 Banjo 2 Garazh
  Lexo më Shumë