Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Qagllavic

3 Shpallje...
 • €700/Fiks

  Shtepi me Qira ne Çagllavic te Spar Marketi – Kodi 1453

  Shtepi me Qira ne Çagllavic – Kodi 1453 Lokacioni: Te Spar Marketi Siperfaqe: 200 M2 Renditjet: – 3 Dhoma Gjumit- 3 Banjo – Shpajz – 3 Depo – Garazhd per …

  200 M2 3 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €2,500/I Diskutushem

  Banesa me Qira ne Qagllavic 450 m2 – Kodi 0804

  Kati i 4 i Objektit me Qira per Banim ne Qagllavic – Kodi 0804 Lokacioni: Magjistralen Prishtin-Ferizaj Siperfaqe: 4000 M2 – Objekt 4 Katshe- Gjenerator dmth ka rrym 24 H- …

  450 M2 6 Dhoma 4 Banjo 5 Garazh
  Lexo më Shumë
 • €11,500/Ari

  Shitet Toka ne Qagllavic te Media Center – Kodi 0718

  Shitet Toka ne Qagllavic – Kodi 0718 Lokacioni: te Media Center afer Lagjes Nic Siperfaqe: 5.20 Ari – Infrastruktur te Plot- Largesia 400 metra prej rruges kryesore dhe 20 metra …

  5.20 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë