Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Rruga C

4 Shpallje...
 • €48,000/Fiks

  Shitet Banesa ne Rrugen C Kompleksi Alko Group – Kodi 1448

  Shitet Banesa ne Rrugen C – Kodi 1448 Lokacioni: Kompleksi Alko Group Siperfaqe: 55 M2 Kati 6 Renditjet: – Dhom Gjumit – Sallon me Kuzhin – Banjo – Ballkon Posedon: …

  55 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €49,500/I Diskutushem

  Shitet Banesa ne Rrugen C – Afer Maxit 24 H – Kodi 1446

  Shitet Banesa ne Rrugen C – Kodi 1446 Lokacioni: Kompleksi Dino Afer Maxit 24 H Siperfaqe: 59.7 M2 Kati 7 Renditjet: – Dhom Gjumit- Sallon me Kuzhin- Banjo- Koridor- Ballkon …

  59.7 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €900/M2

  Shiten 2 Banesa ne Rrugen C te Viva Fresh Store – Kodi 1438

  Shiten 2 Banesa ne Rrugen C – Kodi 1438 Lokacioni: Objekti BS Group – Perball Viva Fresh Store dhe Kawa Banesat Gjinden ne Katin e 4 dhe Katin e 5 …

  84.30 M2 2 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €1,200/Fiks

  Depo me Qira ne Rrugen C – Kati Suteren – Kodi 1419

  Depo me Qira ne Rrugen C- Kodi 1419 Lokacioni: Afer Rrethit te Kawa Siperfaqe: 550 M2 Kati Perdhes Posedon: – Ndriqim- Zyre- Pamjen nga Rruga Kryesore Çmimi €1200 Agjensioni Prishtina …

  550 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë