Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Ulpian

15 Shpallje...
 • €150/Fiks

  Garsonjerk me Qira ne Ulpian Afer Mobi Shop Fita – Kodi 1372

  Garsonjerk me Qira ne Ulpian – Kodi 1372 Lokacioni: Afer Mobi Shop Fita Siperfaqe: 15 M2 Kati 3 Çmimi €150 Agjensioni Prishtina City: 044 302 000Facebook: agjensioni prishtina cityEmail: agjensioniprishtina@hotmail.comWeb: …

  15 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €150/Fiks

  Garsonjerk me Qira ne Ulpian Te Mobi Shop Fita – Kodi 1371

  Garsonjerk me Qira ne Ulpian – Kodi 1371 Lokacioni: Te Mobi Shop Fita Siperfaqe: 15 M2 Kati 4 Çmimi €150 Agjensioni Prishtina City: 044 302 000Facebook: agjensioni prishtina cityEmail: agjensioniprishtina@hotmail.comWeb: …

  15 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €300/Fiks

  Banes 3 Dhomshe me Qira ne Ulpian Perball PTK-se – Kodi 1362

  Banes me Qira ne Ulpian – Kodi 1362 Lokacioni: Perball PTK-se Siperfaqe: 80 M2 Kati 5 Renditjet: – 3 Dhoma- Kuzhin – Banjo – Shpajz – 2 Ballkona Posedon: – …

  80 M2 3 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €500/I Diskutushem

  Zyre me Qira ne Ulpian Perball Interexit dhe QKUK-se – Kodi 1354

  Zyre me Qira ne Ulpian – Kodi 1354 Lokacioni: Perball Interexit dhe QKUK-se Siperfaqe: 60 M2 Neto Kati: Perdhes Renditjet: – 3 Njesi- Koridor- Banjo – Ballkon Posedon: – Nxemje …

  60 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €98,000/I Diskutushem

  Shitet Lokali ne Ulpian Perball Interexit – Kodi 1353

  Shitet Lokali ne Ulpian – Kodi 1353 Lokacioni: Perball Interexit Afer Baranatoreve Siperfaqe: 57 M2 Kati: Perdhes Posedon: – Nxemje Qendrore me Termokos- Wc- Terase – Lokali eshte duke funksionuar …

  57 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €700/Fiks

  Lokal me Qira ne Ulpian Afer Ambulances – Kodi 1349

  Lokal me Qira ne Ulpian – Kodi 1349 Lokacioni: Rr. Bulevardi Deshmoret e Kombit – Afer Ambulances Siperfaqe: 65 M2 Kati: Perdhes Posedon: – Nxemje Qendrore me Termokos- Wc – …

  65 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €500/Fiks

  Lokal me Qira ne Ulpian Mbrapa AAK-se – Kodi 1343

  Lokal me Qira ne Ulpian – Kodi 1343 Lokacioni: Mbrapa AAK-se Siperfaqe: 80 M2 Kati: Perdhes Posedon: – Nxemje Qendrore- Uj 24 H – Parking para objektit- Lokali ka funksionu …

  80 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €240/I Diskutushem

  Banes me Qira ne Ulpian te Shk.F. Hasan Prishtina – Kodi 1337

  Banes me Qira ne Ulpian – Kodi 1337 Lokacioni: Afer Shk.F. Hasan Prishtina te Moxarti Siperfaqe: 50 M2 Kati 4 Renditjet: – Dhom Gjumit – Sallon me Kuzhin – Banjo – Ballkon Posedon: …

  50 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €26,000/Fiks

  Shitet Garsonjerka ne Ulpian Afer Simfonis – Kodi 1257

  Shitet Garsonjerka ne Ulpian – Kodi 1257 Lokacioni: Perball Simfonis te Qerdhja Siperfaqe: 15 M2 Kati 5 Renditjet: – Dhom- Koridor- Banjo Çmimi €26.000 Agjensioni Prishtina City: 044 302 000Facebook: …

  15 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €350/Fiks

  Banes me Qira ne Ulpian Afer Bankes NLB – Kodi 1146

  Banes me Qira ne Ulpian – Kodi 1146 Lokacioni: Afer Bankes NLB Siperfaqe 60 M2 Kati 3 Renditjet: – 2 Dhoma Gjumit – Sallon me Kuzhin – Banjo – 2 …

  60 M2 2 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €450/Fiks

  Banes Moderne me Qira ne Ulpian Mbrapa AAK-se – Kodi 1056

                        Banes Moderne me Qira ne Ulpian – Kodi 1056 Lokacioni: Mbrapa AAK-se Siperfaqe: 70 M2 Kati 3 Renditjet: – …

  70 M2 3 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €200/Fiks

  Banes me Qira ne Ulpian te Fontana me Termokos – Kodi 1051

                Banes me Qira ne Ulpian – Kodi 1051 Lokacioni: Te Fontana Siperfaqe: 35 M2 Kati 2 Renditjet: – Sallon – Kuzhin – Banjo …

  35 M2 1 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë