Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Veternik

20 Shpallje...
 • €700/Fiks

  Shtepi me Qira ne Veternik Afer Gorenjes – Kodi 1456

  Shtepi me Qira ne Veternik – Kodi 1456 Lokacioni: Afer Gorenjes dhe Spitalit Lindja Siperfaqe: 200 M2 Renditjet: – Kati 1: – Sallon me Kuzhin – Banjo – Paradhom Kati …

  200 M2 3 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €74,000/I Diskutushem

  Shitet Toka ne Veternik Afer Rezonances – Kodi 1380

  Shitet Toka ne Veternik – Kodi 1380 Lokacioni: Mbrapa Grand Stores te Rezonanca Siperfaqe: 4.5 Ari Posedon: – Infrastruktur te Plote- Lejohet Ndertimi – Rruga e Asfaltuar Çmimi €74.000 Agjensioni …

  4.5 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €160,000/Fiks

  Shitet Shtepia ne Veternik Afer Spitalit Otrila – Kodi 1255

  Shitet Shtepia ne Veternik – Kodi 1255 Lokacioni: Magjistralen Prishtin-Shkup Afer Spitalit IHC dhe Spitalit Otrila Siperfaqe: 240 M2 Renditjet: – 3 Dhoma Gjumit – Sallon – Kuzhin – 2 …

  240 M2 3 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €70,000/I Diskutushem

  Shitet Toka ne Veternik Mbrapa Lagjes Marigona – Kodi 1155

                  Shitet Toka ne Veternik – Ofrohet edhe Per Ndertim – Kodi 1155 Lokacioni: Mbrapa Lagjes Marigona dhe Lagjes 038 – 250 Metra …

  4.95 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €23,000/Ari

  Shitet Toka ne Hyrje te Hajvalis ne Veternik – Kodi 1117

        Shitet Toka ne Veternik – Kodi 1117 Lokacioni: Hyrje te Hajvalis te Shk.F. Afrim Gashi Siperfaqe: 11.87 Ari Posedon: – Infrastruktur te Plot – E Shtruar ne …

  11.87 M2 Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €9,000/I Diskutushem

  Shitet Toka ne Çagllavic Mbrapa Hotel Emerald – Kodi 1101

  Shitet Toka ne Çagllavic – Kodi 1101 Lokacioni: Mbrapa Hotel Emerald Siperfaqe: 9 Ari Posedon: – Infrastruktur – Rruga e shtruar me Kubza- Ndriqim- Posedon 2 Rrug Çmimi €9000 Ari i …

  9 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €900/I Diskutushem

  Shtepi Moderne me Qira ne Magjistralen Prishtin-Shkup – Kodi 1100

                                Shtepi me Qira ne Veternik – Kodi 1100 Lokacioni: Magjistralen Prishtin-Shkup Afer Spitalit IHC dhe …

  240 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh
  Lexo më Shumë
 • €25,000/Ari

  Shitet Toka ne Veternik Lagjen Qendresa – Kodi 1093

  Shitet Toka ne Veternik – Kodi 1093 Lokacioni: Lagje Qendresa Mbrapa Grand Store Siperfaqe: 4 Ari Posedon: – Infrastruktur te Plot- Leje Ndertimit – Rruga Asfaltuar me Kubza Çmimi €25.000 Ari …

  4 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €17,000/Fiks

  Shitet Toka ne Veternik Afer Lagjes NIC – Kodi 1053

  Shitet Toka ne Veternik – Kodi 1053 Lokacioni: Afer Lagjes NIC – Mbrapa Forteses Siperfaqe: 3.24 Ari Posedon: – Infrastruktur te plote – Parcela eshte e rregulluar me plan urbanistik …

  3.24 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €1,000/Fiks

  Shtepi Moderne me Qira ne Veternik Mbrapa Grand Store – Kodi 1021

  Shtepi me Qira ne Veternik – Kodi 1021 Lokacioni: Mbrapa Grand Stores Lagje Janinë Siperfaqe: 250 m2 Shtepi 2 Katshe + Nenkulmi Renditjet: Kati 1: – Sallon – Kuzhin – …

  250 M2 4 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €85,000/I Diskutushem

  Shitet Super Banesa ne Veternik Afer Restorant Ariu – Kodi 1015

  Shitet Super Banesa ne Veternik – Kodi 1015 Lokacioni: Afer Restorant Ariu Siperfaqe: 110 m2 Kati 2 Renditjet: – 2 Dhoma Gjumit – Sallon – Kuzhina – Banjo – Ballkon …

  110 M2 2 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €13,400/Ari

  Shitet Toka ne Veternik Mbrapa Forteses – Kodi 0953

  Shitet Toka ne Veternik – Kodi 0953 Lokacioni: Mbrapa Forteses Siperfaqe: 4.10 Ari Posedon: – Rrugen e asfaltuar deri te trualli- UJ- Kanalizim- Rrym- Eshte lagje e qet Çmimi €13.400 …

  4.10 Ari Po Infrastruktur Jo Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë