Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Zona Industriale

2 Shpallje...
 • €20,000/Ari

  Shitet Toka ne Zonen Industriale Prishtin – Obiliq – Kodi 0260

  Shiten 187 Ari Tok ne Zonen Industriale Prishtin – Obiliq – Kodi 0260   Lokacioni : Afer Sallonit Tepiave Gjini dhe Petrol Kompani   Siperfaqe 180 Ari   Infrastruktur te …

  187 Ari Po Infrastruktur Po Leje Ndertimi
  Lexo më Shumë
 • €59,000/Fiks

  Shitet Banesa ne Zonen Industriale Prishtin – Fush Kosov – Kodi 0246

  Shitet Banesa ne Zonen Indrustriale Prishtin – Fush Kosov – Kodi 0246   Lokacioni: Kompleksi Simentronix   Siperfaqe 88 m2   Kati 5   Renditjet:   – 2 Dhoma Gjumit …

  88 M2 2 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë