Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Bizneset me Qira

3 Shpallje...
 • €1,500/Fiks

  Ofrohet Biznesi me Qira per Piceri dhe Gjelltore – Kodi 1480

    Ofrohet Biznesi per Piceri dhe Gjelltore me Qira – Kodi 1480 Lokacioni: Mbrapa Qeverise Afer Hotel Kika Siperfaqe: 180 M2 Posedon: – 18 Tavolin me nga 4 Karika – …

  180 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €500/Fiks

  Ferm te Pulave me Qira ne Kolovic + Zyre – Kodi 0837

  Ferm te Pulave me Qira ne Kolovic – Kodi 0837 Lokacioni: 7 Min Prej Shk.M. Sami Frasheri Siperfaqe 240 m2 Posedon: – Fermen e Pulave- Zyre – Depo – Wc …

  240 M2 1 Banjo Po Infrastruktur 10 Garazh
  Lexo më Shumë
 • €300/Fiks

  Biznes me Qira ne Bregun e Diellit per Piceri – Kodi 0675

  Lokal me Qira + Garsonjerk ne Bregun e Diellit – Kodi 0675 Lokacioni: Mbrapa Postes Vogel Lokali Posedon: Siperfaqe: 40 m2 Terasa 20 m2 – Lokali eshte me te gjitha …

  40 M2 1 Banjo
  Lexo më Shumë