2 Banesa me Qira pa Mobile në Mat Afër Rrugës B

2 Banesa me Qira pa Mobile në Mat Afër Rrugës B
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa, Zyre
2412 77 M2 2 Dhoma 1 Banjo Mati
2 Banesa (zyre) me Qira pa Mobile me Qira ne Mat – Kodi 2412
 
Lokacioni: Afer Rruges B Kompleksi Blini 5
 
Siperfaqe: 77 M2
 
Kati 3 dhe 4
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
– Koridor
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H
 
– 2 Banesat jane me siperfaqe te njejte dhe renditje te njejte, se shpejti pritet edhe kyqja me termokos. Banesa gjindet shum afer rruges B mbrapa Five Starit.
 
Çmimi €350
 
? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City