3 Zyre me Qira te Qafa Afër Kafeve të Vogla

3 Zyre me Qira te Qafa Afër Kafeve të Vogla
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 380€ - Zyre
1330 85 M2 3 Dhoma 2 Banjo Qafa

3 Zyre me Qira te Qafa- Kodi 1330

Lokacioni: Te Market Beka Afer Kafeve te Vogla

Siperfaqet e banesave jane te njejta nga 85 M2

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

3 Banesat jane me pamje nga rruga kryesore, 2 banesat jane ne katin e 3 dhe njera banes eshte ne katin e 1.

Çmimi €380

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City