4 Zyre me Qira në Arbëri Afër Komunës

4 Zyre me Qira në Arbëri Afër Komunës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Zyre
2727 153 M2 5 Dhoma 2 Banjo Arbëri

4 Zyre me Qira ne Arberi – Kodi 2727

Lokacioni: Afer Komunes se Re

Zyret jane ne Katin e 1

Siperfaqet:

Zyre -153.60 M2 – 5 Njesi Punes 2 Banjo
Zyre -77.30 M2 – 3 Njesi Punes 2 Banjo
Zyre -85.10 M2 – 3 Njesi Punes 2 Banjo
Zyre -84.70 M2 – 3 Njesi Punes 2 Banjo

Ofrohen zyret me qira ne katin e 1 (me mundsi ndarje te banesave po ashtu) per biznese,zyre,ordinanaca. Objekti eshte vendosura afer Komunes se re,Ambasades Amerikane,qendres se mjeksis familjare e cila do te ndertohet dhe shkolles fillore po ashtu ne menyre strategjike prane rretheve te medha te biznesit, duke siguruar qe ekipi juaj te jete ne zemer te aktiviteteve dhe mundesive tregtare.Ne kompleksin banesor Capitol Residence te ndertuar nga kompania Krapi Com ne nje pozite shume te volitshme me qasje ne rrugen kryesore qe ben lidhjen e rruges Ahmet Krasniqi me rrugen Ferid Curri, afer Minimaxit dhe me autostraden Prishtine-Mitrovice.

Çmimi €500 Per Zyret me 3 Njesi Pune
Çmimi €1000 Per Zyret me 5 Njesi Pune

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City