Banes 2 Dhomshe me Qira në Ulpian Afër Furës Lumi

Banes 2 Dhomshe me Qira në Ulpian Afër Furës Lumi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
1146 60 M2 2 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Banes me Qira ne Ulpian – Kodi 1146

Lokacioni: Mbrapa Fures Lumi

Siperfaqe 60 M2

Kati 3

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– 2 Ballkona
– Depo
– Podrum

Posedon:

– Izolim dhe Fasad e Jashtme
– Nxemje Qendrore me Termokos
– Dritaret e Reja me 3 Xhama
– Komplet Objekti Eshte 5 Katshe
– Parking
– E mobiluar Me Mobile te Reja
– Banesa e Renovuar Totalisht
– Uj 24 H

Çmimi €350

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City