Banes 3 Dhomshe me Qira në Lagjen e Spitalit

Banes 3 Dhomshe me Qira në Lagjen e Spitalit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2232 92 M2 3 Dhoma 1 Banjo Lagjen e Spitalit

Banes me Qira ne Lagjen e Spitalit – Kodi 2232

Lokacioni: Kompleksi Avni Gjakoves Mbrapa Eulexit

Siperfaqe: 92 M2

Kati 3

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes nga NPB-ja
– Lift
– Uj 24 H

Banesa gjindet afer QKUK-se dhe Rruges B, qasje direkte per nga pallati i drejtesise, banesa posedon izolim te mire dhe mirembatje te hymjes non-stop, hyrja ne objekt me kartela.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City