Banes Duplex me Qira në Bregun e Diellit Përball Royal Mallit

Banes Duplex me Qira në Bregun e Diellit Përball Royal Mallit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2386 91 M2 2 Dhoma 2 Banjo Bregun e Diellit

Banes Duplex Komode me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2386

Lokacioni: Perball Royal Mallit

Siperfaqe: 91 M2

Kati 4 – pa lift

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Nenkulem

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa Duplex gjindet ne rrugen B perball Royal Mallit te banesat ngjyr hiri ne katin e 4 pa lift. Banesa ofron nxemjen qendrore me termokos, mirmebatjen e hymjes dhe te gjitha kushtet per banim.

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City