Banes e Sapomobiluar në Lagjen e Muhaxherve

Banes e Sapomobiluar në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2561 67 M2 1 Dhoma 1 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Banes me Qira ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2561

Lokacioni: Afer Kulles Zotnise

Siperfaqe: 67 M2

Kati 7

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne Lagjen e Muhaxherve afer Kulles Zotnise, banesa eshte afer Qendres, Ambualnces, Shk.F. Naim Frasheri. Banesa eshte e sapomobiluar dhe leshohet me qira vetem per familjar me kontrate afatgjate.

Çmimi €350

???? 044 302 000
???? www.prishtina-city.com
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City