Banes e Sapomobiluar në Lagjen e Muhaxherve

Banes e Sapomobiluar në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2563 91 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Lagjia e Muhagjerëve

Banes me Qira e Sapomobiluar ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2563

Lokacioni: Rr. Bedri Shala Kompleksi ASRA

Siperfaqe: 91 M2

Kati 2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Garazhd per Veture
– Mirembatje te Hymjes
– Lift

– Banesa eshte e spomobiluar dhe leshohet me qira afatgjate dhe per familjar. Banesa e posedon edhe garazhden per veture e cila perfshihet ne cmim.

Çmimi €400

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City